Seriál sleduje několik týmů, jak v roce 2022 bojují o vítězství v nejdrsnějším cyklistickém závodě na světě a zažívají slzy a pády i triumfy.

Grand Départ (E01)

Pár dní před startem zveřejní tým Quick-Step Alpha Vinyl svoji sestavu a vyhodnotí šance na úspěch. Protlačí se spurter Fabio Jakobsen zpátky na výsluní?

Vítejte v pekle (E02)

Tým Jumbo-Visma plný skvělých jezdců se chce na kočičích hlavách ukázat. Kvůli technickým problémům a vzájemné rivalitě ale zavládne během etapy pořádný zmatek.

Tíha národa (E03)

Třetina závodu už je za námi a Francie stále čeká na první vítězství. Celá země proto s napětím sleduje, jak týmy Groupama-FDJ a AG2R-Citroën zvládnou horskou etapu. 

.Útok a protiútok (E04)

Na granonské etapě bojuje Jonas o žlutý trikot. Po nástupu rychlého Slovince ale změní jezdci stáje Jumbo-Visma plán útoku.

Závratnou rychlostí (E05)

Tým EF Education-EasyPost strategicky předvádí svoje talentované mladíky. Šéfové INEOS Grenadiers zase zvažují, že na zteč vyšlou nováčka a tajnou zbraň Thomase Pidcocka.

Plán B (E06)

Za stupně vítězů dám všechno (E07)

Začíná poslední týden Tour. Geraint Thomas, vítěz z roku 2018, soupeří s vedoucím jezdcem stáje Groupama-FDJ Davidem Gaudu o místo na stupních vítězů.

Cesta do Paříže (E08)

Spurtery dělí od cílové čáry v Paříži poslední horská etapa. Fabio chytne druhý dech a Jonas s Woutem se přetahují s Tadejem Pogačarem až do úplného finiše. 

(1197)

Share This:

Free MP3 download