REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

Společnost DiViDi se opět vrací k populárním reklamám. Tentokrát jsme vybrali mnohé, které jste ještě neviděli, ale po letech vás nepochybně dobře pobaví…

Unikátní reklamní materiály jsme pro vás připravili ve spolupráci s Krátkým filmem, a najdete zde skutečně lahůdky. A to nejen myšleno lahůdkářské výrobky, jichž je rovněž hodně. Mnohé reklamy jsou totiž hrané, a objevjí se v nich ještě dnes velice populární herci a herečky.

Na disku najdete i reklamy cizojazyčné, určené např. pro německý či francouzský trh. Kromě reklam nechybí ani předchůdce dnešních kulinářských pořadů Dva chlapi v kuchyni, a také oblíbený seriál Besipu Mámo, táto, přesvědč mě, že jezdíme bezpečně, s Jiřím Lábusem a Naďou Konvalinkovou v hlavních rolích.

Původní reklamy jsou samozřejmě ve formátu 4:3, ale obraz byl částečně, v rámci možností, vyčištěn. U některých reklam byl promítačkou poškozen pás po pravé straně, takové chyby jsou však bohužel neopravitelné.

Zvuk je samozřejmě stereo a k dispozici jsou rovněž české titulky pro neslyšící, jež ale dost možná oceníte i vy – právě u oněch zmíněných cizojazyčných reklam.

(939)

Share This:DJ's MEGAMIXES