Naprosto otevřený dokumentární seriál, ve kterém vám do sezóny 2022–23 i svého života dají nahlédnout hvězdy americké NFL Patrick Mahomes, Kirk Cousins a Marcus Mariota.

Dlouhá cesta (E01)

Mahomes se s mužstvem Chiefs vypořádá se soupeřem, Mariota začíná znova v dresu Falcons a Kirk Cousins musí připustit, že se mu krátí čas

Návrat domů (E02)

V zápase dvou vedoucích týmů AFC musí Mahomes spolknout hořkou pilulku. Cousins chce proti svým bývalým spoluhráčům prodloužit vítěznou sérii Vikings. 

Mistři bolesti (E03)

Mahomes před zápasem vysvětlí, jak se nenechat semlít silnou obranou soupeře. Vikings čeká náročný souboj s Bills.

Psychologické hry (E04)

Neuvěřitelný hod zpečetí výhru Vikingů. Mahomes ví, že výběhy nejsou jeho doména, ale v napínavém zápase zaboduje. Mariotovi se možná blýská na lepší časy. 

Jako na houpačce (E05)

Mariota a jeho žena se chystají na přírůstek do rodiny. Po porážce si chce Mahomes se svými blízkými vyčistit hlavu. Cousins všem ukáže, že na to má.

Pod tlakem (E06)

Mariota netuší, co s ním bude dál, a tak tráví čas se svým dítětem. Julie Cousins málem prošvihne neuvěřitelný finiš. Jedni ze soupeřů se dostanou týmu Chiefs na kobylku.

Vítězství, nebo nic (E07)

Cousins se vrací domů, kde si zazpívá s dětmi a pustí prohru v play-off z hlavy. Mahomes prozradí, jaké má před zápasem rituály, ale z hřiště pak v bolestech odkulhá. 

Závěrečná kapitola (E08) 

Mahomesovo zranění je nepříjemná komplikace. Tým Chiefs porazí v play-off konference osudové soupeře a o Super Bowl LVII nastoupí proti filadelfským Eagles.

(587)

Share This:

Free MP3 download