V roce 2020 se Rob McElhenney a Ryan Reynolds spojili, aby koupili Wrexham AFC, nejstarší profesionální fotbalový klub ve Walesu, a doufali, že z něj udělají příběh outsidera, kterému bude fandit celý svět. Obavy? Rob a Ryan nemají žádné zkušenosti s fotbalem ani se vzájemnou spoluprací. Přesto to se svou investicí do Wrexhamu myslí vážně, chtějí klub vylepšit a udělat něco dobrého pro obyvatele města.

Sen (S01E01) 

Ryan Reynolds a Rob McElhenney se snaží převzít fotbalový klub ve Spojeném království. 

Realita (S01E02)

Futbalový klub Wrexham sa pokúša kvalifikovať sa do play-off, zatiaľ čo jeho noví majitelia sa snažia (veľmi rýchlo) naučiť podstatu tejto hry a priemyslu, o ktorom nič nevedia.

Přestavba (S01E03)

Do začiatku sezóny zostávajú už len týždne a Rob McElhenney a Ryan Reynolds musia presvedčiť hviezdnych futbalových hráčov a manažérov, aby dali Wrexhamu šancu.

První domácí zápas (S01E04)

S úvodným domácim zápasom Wrexhamu prichádza nová éra, či už sú Rob a Ryan pripravení alebo nie. 

Bez bázně (S01E05)

Ryan Reynolds a Rob McElhenney uzatvárajú dôležité partnerstvo, zatiaľ čo brankári a fanúšikovia Wrexhamu majú pred sebou ťažké zápasy.

Hamilton! (S01E06)

Temný tieň predchádzajúceho vlastníka stále visí nad klubom. Ryan Reynolds a Rob McElhenney sa preto snažia splniť jeden z najväčších sľubov, ktoré dali Wrexhamu.

Velšský, širý svět (S01E07)

V tejto „veľmi špeciálnej epizóde“ nás Ryan Reynolds a Rob McElhenney vezmú na prehliadku Walesu a formátov televíznych relácií.

Vyrážíme (S01E08)

Predsedovia správnej rady Wrexhamu Ryan Reynolds a Rob McElhenney sa prekvapivo objavia na zápase. Po prvýkrát tak budú sledovať zápas Wrexhamu osobne. 

Vítejte doma (S01E09)

Po roku podpory len na diaľku pre pandémiu COVID-19 konečne prídu predsedovia Ryan Reynolds a Rob McElhenney do Wrexharu a strávia čas so svojím tímom a mestom.

Chuligáni (S01E10)

Nešťastné udalosti na prvom domácom zápase, na ktorom sa zúčastnili predsedovia, vedú k policajnému vyšetrovaniu a vrhajú zlé svetlo na futbalové chuligánstvo.

Dejte šéfovi padáka (S01E11)

Fanúšikovia reptajú na nevýrazný výkon Wrexhamu a svoj hnev namieria na manažéra Phila Parkinsona. Ryan Reynolds a Rob McElhenney diskutujú o jeho budúcnosti v klube.

Výhry a prohry (S01E12)

Futbalový klub Wrexham AFC začína naplno využívať svoj potenciál, zatiaľ čo výzvy mimo ihriska ukazujú zápasy v širšej perspektíve.

Smůla (S01E13)

Zmeny v zozname hráčov ohrozujú dynamiku futbalového klubu Wrexham. Ten čaká príprava na zápas s najhorším tímom ligy.

Rozptýlení z Hollywoodu (S01E14)

Ryan Reynolds prekvapí tím svojou návštevou, keď sa Wrexham pripravuje na najväčší zápas sezóny proti Stockpoert County, ich súperom v boji o postup.

Daggers (S01E15)

Keďže už zostáva odohrať len jeden zápas v základnej časti, Wrexham má šancu vyhrať ligu a postúpiť.

Jede se do Wembley (S01E16)

Hollywoodske hviezdy a obyvatelia Wrexhamu cestujú do Londýna na zápas tímu Red Dragons na legendárnom štadióne Wembley.

Romance s velkým W (S01E17) 

Náhľad na nezvyčajné začiatky a dynamiku futbalového priateľstva Ryana Reynoldsa a Roba McElhenneyho.

Všechno nebo nic (S01E18)

Prvýkrát za 14 rokov má Wrexham šancu postúpiť do vyššej ligy. Dokážu to?

(641)

Share This:

Free MP3 download

Category:

Životní styl

Tags:

, ,