Nahlédněte do příručky pro vůdce sekty, kde se dozvíte, jak získat bezpodmínečnou lásku a bezbřehou oddanost ostatních lidí a taky moc ovládat jejich mysl, tělo i duši.

Vybudujte si pevné základy (E01)

Vyslyšte volání a podívejte se, jak si osud pohrál s drobným zlodějíčkem a folkrockovým trubadúrem, ze kterého se stal legendární vrah Charles Manson.

Přiveďte si ovečky (E02)

Vydejte se ve stopách Jima Jonese, který svoje horlivé následovníky nejdřív lákal na léčitelské podfuky, aby pak na jejich bedrech vybudoval nebezpečně věrnou kongregaci.

Přeměňte jejich mysl (E03)

Sekta Buddhafield stála a padala s uměním manipulace, které mistrovsky ovládal Jaimie Gomez. Tenhle neúspěšný herec dokázal naslibovat osvícení celé armádě následovníků.

Slibte jim věčnost (E04)

Co takhle apokalypsa? Inspirujte se příběhem vůdce sekty Nebeská brána Marshalla Applewhitea a zjistěte, jak vymyslet věrohodné nebezpečí a jak si upevnit moc. 

Dbejte na image (E05)

Vyždímejte do mrtě pozornost médií a vypiplejte si zbožnou image podle Šókóa Asahary, který svůj kult soudného dne Óm šinrikjó založil na pozitivním PR a zabíjení.

Získejte nesmrtelnost (E06)

Utečte nešťastným koncům a nechte se inspirovat Son-mjong Munem, který úspěšně přeměnil Církev sjednocení na nekonečně výnosnou dojnou krávu.

(2137)

Share This:

Free MP3 download