Pierce Brosnan odhaluje nejpropracovanější loupeže v historii. Od pečlivého plánování, přes odvážné provedení, až po šokující následky mnohých případů… Od vzniku platidel se celý svět donekonečna točí kolem peněz a lidé dělají vše pro to, aby se k nim dostali. Včetně toho, že organizují nejprohnanější a nejnákladnějších loupeže všech dob. Charismatický Pierce Brosnan, který se proslavil jako představitel agenta 007 Jamese Bonda, se stal průvodcem vzrušujícího seriálu. Ohlédneme se za největšími loupežemi historie – prostřednictvím dramatických rekonstrukcí, vzrušujícího stylu vyprávění, špičkových vizuálních efektů a vzpomínek očitých svědků. Uvidíme, jak složité plány jsou zločinci schopní vymyslet, i co všechno jsou ochotní udělat, aby se neprávem dostali k životnímu bohatství.

Krádež diamantů v Antverpách (E01)

Elitní tým italských zlodějů se zaměří na trezor Světového centra diamantů v Antverpách. Po 27 měsících plánování uskuteční svůj složitý plán a odnesou si více než 100 milionů dolarů. 

Vyloupení hotelu Pierre (E02)

Dvojice velmi dovedných zlodějů, kteří se specializují na hotely, se vydává za největším cílem své kariéry: slavným newyorským hotelem Pierre. 

Loupež v Baker Street Bank (E03)

Podnikaví zloději proniknou tunelem pod a do trezoru pobočky banky Lloyds v Londýně. Když jejich vysílačku zachytí radioamatérský nadšenec, ocitnou se ve hře na kočku a myš se Scotland Yardem. 

Loupež v Lufthanse (E04)

Mafiánská parta vyzbrojená důvěrnými znalostmi naplánuje a provede mimořádně výnosnou loupež u letecké společnosti na mezinárodním letišti JFK. 

Krádež v bance United California (E05)

Pierce Brosnan zkoumá, jak parta napojená na mafii odešla v roce 1972 s miliony v hotovosti z banky v jižní Kalifornii.

Krádež v Americkém přírodovědném muzeu (E06)

Přes den surfaři, v noci příležitostní zloději. Nyní je tato trojice v New Yorku, kde chce ukrást šperky nevyčíslitelné hodnoty z Amerického přírodovědného muzea. Jejich smělý plán je nutí plazit se po římse muzea 40 metrů nad ulicemi Manhattanu. 

Krádež v depu Dunbar Armoured (E07)

Zaměstnanec depa obrněných vozů využije svých důvěrných znalostí k naplánování loupeže, která by jemu a jeho dlouholetým přátelům přinesla více než 18 milionů dolarů v hotovosti. 

Loupež v Muzeu Isabelly Gardnerové (E08)

Dva zloději převlečení za falešné policisty odnesou z bostonského muzea umělecká díla světové úrovně v hodnotě půl miliardy dolarů. Přestože se obrazy stále pohřešují, řada podezřelých je mrtvá.

(2219)

Share This:

Free MP3 download