Strhující dokumentární série přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených vrahů. V nápravných zařízeních v Česku pobývá necelých 20 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V osmidílné dokumentární sérii diváci uvidí například případ Michelle Sudků – vražedkyně ze Smíchova, Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem, Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny, a další. Bez lítosti divákům přinese výpovědi vrahů, kriminalistů, ale ukáže i policejní záběry z místa činu a fotografie, ze kterých opravdu mrazí.

Michelle Sudků (E01) 

Vražedkyně ze Smíchova, Michelle Sudků, odhaluje hrůzné detaily ze svého života. Exklusivní výpověď, ve které vysvětluje, proč v roce 2016 zavraždila v obchodním domě v Praze za bílého dne ženu, kterou nikdy předtím neviděla.

Josef Kott (E02)

První porevoluční, za vraždu doživotně odsouzený vězeň Josef Kott a jeho příběh plný vražd! Jak se seznámil se svým spolupachatelem Michalem Kutílkem? Čí verze příběhu je ta správná? Mnoho otázek vyvstávajících z pouhých 26 hodin, po kterých zůstali 4 mrtví a 1 vážně zraněný. 

Rudolf Fian (E03)

Rudolf Fian, muž odsouzený na doživotí za obecné ohrožení v kauze metanol. Poprvé se rozhodl říct svou verzi příběhu o tom, co se tenkrát na podzim roku 2012 skutečně stalo. Proč padesát lidí zemřelo a další skončili s vážně poškozeným zdravím?

Miloslav Širůček (E04)

rojnásobný doživotně odsouzený vrah Miloslav Širůček v roce 2004 v jejich rodinném domě na Táborsku zastřelil bratra, otce a matku a pak s jejich těly 3 dny žil, než se sám udal na policii. Teď vypráví, co všemu předcházelo – příběh dysfunkční rodiny, která se tajně živila zločinem, a v níž se už dlouho schylovalo k tragédii. 

Lukáš Kopecký (E05)

V pouhých 21 letech, bývalý boxer Lukáš Kopecký, škrtil maturantku a pak ji ještě zaživa téměř uřízl hlavu. Na místě činu bylo tolik krve, že prý to překvapilo i otrlé kriminalisty. Proč musela mladá Martina zemřít? Lukáš Kopecký, který za svůj čin dostal výjimečný trest 25 let, si ve svém vyprávění servítky rozhodně nebere.

Jaroslav Stodola (E06)

Nejznámější český sériový vrah Jaroslav Stodola před dvaceti lety spolu se svou manželkou Danou sprovodil ze světa 8 seniorů. Údajně jen kvůli penězům. Veřejná zpověď doživotně odsouzeného Stodoly, ve které se neštítí ničeho, včetně detailních popisů odklízení těl. 

Tomáš Vít (E07)

Tomáš Vít je nejmladší doživotně odsouzený člověk v České republice, v době činu mu bylo pouhých 18 let. Ve své unikátní výpovědi se mimo jiné snaží přijít na to, proč v roce 2012 zavraždil své devadesátileté sousedy. 

Juraj Kučerák (E08)

Dvojnásobný vrah Juraj Kučerák počátkem 90. let v Karviné brutálně zavraždil sekerou nejdřív svého strýce, s jehož mrtvolou následně žil měsíc v domě, a pak známého, kterého plánoval oloupit. Na unikátní dobové policejní rekonstrukci i teď před kamerou tvůrců pořadu doživotně odsouzený Kučerák otevřeně popisuje vše do nejmenších podrobností. 

(4326)

Share This:

Free MP3 download

Category:

Krimi

Tags:

, ,