REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

Tento třídílný dokument britské televize vypráví o tom, jak jsme vznikly. Jak se vytváří člověk od prvního početí během devíti měsíců vývoje plodu po narození.
Tvůrci filmu získali unikátní přístup k záběrům prvního tlukotu lidského srdce v těle matky a s pomocí nejnovějších technologií zachytili všechny důležité okamžiky 9 měsíčního vývoje člověka. Vše se opírá o skutečné lidské příběhy – včetně příběhu kanadských dětí, jejichž budoucnost spolu-vytvářela sněhová ledová bouře, či příběhu dominikánských dívek, tzv. guevedoces, kterým se v průběhu puberty mění pohlaví. 100 bilionů buněk, 280 dní. Jeden lidský život. Je to boj s časem a na každém detailu záleží.

2.Vzdor všemu
V této části vám popovídáme o střední části těhotenství – kdy vzniká člověk jako individuum. Po prvních 8 týdnech vypadáme všichni stejně, ale v dalším stádiu našeho vývoje dochází k neuvěřitelným transformacím, díky kterým se stáváme unikátní. Dotváří se tvar naší tváře, rozhoduje se o tom, zda budeme praváky nebo leváky a rozhoduje se io barvě naší pokožky …

(1164)

Share This:DJ's MEGAMIXES