REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

Od únosů a mučení po pošetilé plány pašování drog, takový rozsah mají příběhy lidí, kteří byli uvězněni v cizině.

Tento seriál Vám nabídne hrůzné příběhy lidí, kteří si slibovali dobrodružství nebo snadný výdělek a nakonec skončili v situacích, které překročily všechny jejich nejhorší noční můry.

Z jižního Londýna do věznice v Barbadosu, to je cesta Zary Whittakerové v Busted and Pregnant (Za mřížemi a těhotná). Je to její příběh o chudobě, zlomeném srdci a mezinárodním pašování drog. Zara věděla přesně, co dělá, když se odhodlala k pašování kokainu do Británie. Nicméně netušila, že je těhotná. A tak jí čekal porod za mřížemi a nucené odevzdání vlastního dítěte. To je její příběh.

Když se americké síly chystaly zaútočit na povstalce v iráckém Tall´Afar roku 2004, byli u toho i reportéři Scott Taylor a Zeynep Tugrul. Nicméně brzy se oni sami stali aktéry vlastního příběhu. Byli uneseni povstalci a obviněni ze špinonáže pro USA. Dokáže tato dvojice přežít peklo mučení a výhrůžek zabitím? Uvidíte v Kidnapped in Iraq (Uneseni v Iráku).

Když Zoe McGarryová potkala na dovolené v Nigerii zajímavého muže, myslela si, že získala nového přítele. Když jí ale po několika měsících zavolal a poprosil jí, aby mu přiletěla pomoct do Ekvádoru, ukázalo se, že bude cokoliv jen ne důvěryhodný a přítel. V epizodě Master of Deception (Mistr podvodu) najde policie v Zoeině batohu spoustu kokainu a ona skončí s osmiletým trestem za pašování drog, protože její „přítel“ se vypařil.

(2687)

Share This:DJ's MEGAMIXES