Spiknutí, podvody, násilí i vraždy. Začne to sice na webu, ale rychle se z toho může stát nepříjemná realita. Internet prostě nezná hranic a následky bývají nedozírné.

Když SWAT zabíjí (E01)

Hráč online her se baví voláním na tísňovou linku a zásahovka pak musí vyjíždět k nevinným lidem. Tahle podivná zábava ale jednou skončí tragicky. 


Vražda ve Washingtonu (E02)

Vražda mladíka, který pracoval na kampani k volbám v roce 2016, se stane zdrojem spousty konspiračních teorií. Dozví se ale jeho rodina, co se mu opravdu stalo?


Nejsem nacistka (E03)

Žena vypráví o tom, jak se stala prostředníkem šíření nenávisti ze strany bílých nacionalistů. Její příběh pak vyvrcholí nechvalně známým incidentem a dokonce vraždou. 


Sexuální vydírání (E04)

Několik žen popisuje, jak se staly oběťmi děsivého vydírání přes internet, kdy se od nich cizí muž snažil získat sexuálně citlivé materiály.


Stingray, 1. část (E05)

Falešné panenky nebo velmi reálné daňové podvody? Dva zkušení hackeři popisují machinace, kvůli kterým se ocitli v hledáčku policie.


Stingray, 2. část (E06)

FBI zintenzivní hon na záhadného hackera. Ten ale poukáže na sledovací nástroj, který FBI nelegálně využívala při vyšetřování, a karta se rázem obrací. 

(3534)

Share This:

Free MP3 download

Category:

Krimi, Myšlení

Tags:

, ,