Různá svědectví o údajných setkáních s mimozemšťany byla dávno označena za nevěrohodná. Spousta lidí si ale přesto myslí, že UFO určitě existuje.

Neznámý projekt Modrá kniha (E01)
Po druhé světové válce došlo v USA k rapidnímu nárůstu případů zpozorování UFO a veřejnost tohle téma naprosto fascinovalo. Americká vláda proto musela začít jednat.

Kamufláž v Bílém domě (E02)
Založila americká vláda tajnou organizaci MJ–12, aby utajila informace o setkání s UFO? Někteří odborníci o tom vůbec nepochybují.

Krycí jméno Aurora (E03)
Někteří lidé věří teorii, že americká vláda utajuje setkání s UFO proto, aby mohla analyzovat mimozemské technologie a pak je sama vyvíjet pro vlastní účely.

Hackeři a informátoři (E04)
Úniky informací a útoky hackerů odhalují tajné vládní informace o UFO, které můžou mít zásadní význam. Jeden muž dokonce tvrdí, že provedl několik pitev mimozemšťanů.

Sovětská tajemství (E05)
Údajný výskyt UFO v Rusku obestírá tajemství, ale podle některých teorií jsou za tím jaderné zbraně. Ne všechny neidentifikovatelné objekty k nám ale dorazily seshora.

Po zveřejnění (E06)
Jestli mimozemšťani skutečně dorazili na planetu Zemi, jak dávno se to stalo? A jaké s námi mají úmysly? Chtějí nám ublížit, pomoct, nebo nás dokonce zachránit?

(3538)

Share This:

Free MP3 download