Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů.

Záhada na 45. míli (S03E01) 

Nadějnou sportovkyni Tiffany Valiante srazil pár kilometrů od domu vlak. Byla to sebevražda, nebo se tenkrát stalo něco nekalého?

Něco letí po obloze (S03E02)

Přes tři sta obyvatel západního Michiganu prý v noci 8. března 1994 zahlédlo nějaká nadpřirozená světla. Ani po desítkách let se ale tahle záhada nedočkala vysvětlení.

Tělo v pytlích (S03E03)

Najde se brutálně zmrzačené tělo milovaného táty a podezření padne na ženu, se kterou se seznámil na střední škole. Ta ale beze stopy zmizí.

Smrt v lasvegaském motelu (S03E04)

Buffalo Jim Barrier se jako nepřehlédnutelná postava Las Vegas vůbec nelíbil tamní mafii. Měla ale prsty v jeho předčasné smrti, ke které došlo za podezřelých okolností?

Rangeři vyšetřují paranormální jevy (S03E05)

Lesní muži, orby, UFO, poltergeist nebo bytosti zvané skin-walkers? Pro tyhle strážce parku z indiánského kmene Navahů jsou paranormální aktivity běžnou součástí práce.

Co se stalo s Joshem? (S03E06)

Dvacetiletý vysokoškolák Josh Guimond beze slova odejde z večírku a už ho nikdy nikdo neuvidí. Jeho blízcí po dlouhých letech pořád pátrají po tom, co se tenkrát stalo.

Tělo v zálivu (S03E07)

Loď Patricka Mullinse se bez posádky najde daleko od domova. O týden později vydají hlubiny jeho tělo a úřady mají najednou plné ruce práce s hledáním odpovědí. 

Duch v bytě č. 14 (S03E08)

Žena s malou dcerkou se v novém bytě musí mít na pozoru před něčím, co tam straší. A pak vyplave na povrch spojení s děsivou vraždou Marliz Spannhake v roce 1976.

Únos dětí rodičem (S03E09)

Co mají příbuzní dělat, když dítě unese někdo z jeho rodičů? Tyhle dva případy ukazují, jak zvláštní je bolest, kterou takový zločin způsobí.

(2396)

Share This:

Free MP3 download