Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů.

Vražda poradce Bílého domu (S02E01)

Policie najde na skládce tělo Jacka Wheelera, bývalého poradce v Bílém domě. Podle záznamů z bezpečnostních kamer z posledních dní před smrtí se ale choval dost zvláštně.

Smrt v Oslu (S02E02)

Žena bez dokladů a kreditky se ubytuje v luxusním hotelu a pak zemře na zranění způsobená střelnou zbraní. I po letech ale její totožnost a smrt zůstávají záhadou.

Útěk z cely smrti (S02E03)

V roce 1973 dostal usvědčený vrah vycházku na nákup vánočních dárků, ale do vězení se už nevrátil. Policie ho jednou málem dopadla, ale pravděpodobně je pořád na útěku. 

Duchové cunami (S02E04)

V březnu roku 2011 došlo v Japonsku k ničivému zemětřesení a cunami. Obyvatelé postižených míst popisují, jak se těsně potom setkali s duchy mrtvých.

Žena v jezeře (S02E05)

Policie v noci objeví opuštěné auto patřící JoAnn Romain a má za to, že přijela spáchat sebevraždu do nedalekého jezera. Její rodina si ale myslí, že ji někdo zavraždil. 

Ukradené děti (S02E06)

V květnu a srpnu roku 1989 zmizeli z jednoho newyorského parku dva malí kluci. Nikdy se nenašli, ale jejich rodiny se nevzdávají naděje. 

(1331)

Share This:

Free MP3 download