REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

Je zdravie vašej rodiny, obchod za účelom dosiahnutia zisku?
Nový dokument “KÚPENÍ – BOUGHT” odhaľuje pravdu o vakcínach, GMO a farmaceutickom priemysle. Vaše zdravie, vaše jedlo, vaša liečba – všetko bolo kúpené na WALL STREET.

Režisér o filme:
Bought-film-movieModerná industrializácia (spriemyselňovanie) už nie je o parných strojoch, zaoceánskych lodiach či železniciach. Je o kolektívnej imunite, masovom nadrogovaní obyvateľstva „liekmi“ a o priemyselnej výrobe lacného, dobre skladovateľného jedla. Dostali sme sa do bodu, keď je celá spoločnosť čoraz viac chorá, zatiaľčo priemyselníci čoraz viac bohatnú. To, čo sa kedysi považovalo za krajne nepravdepodobnú konšpiračnú teóriu, sa teraz ukazuje byť drsnou neodškriepiteľnou realitou. Vážne choroby sú na prudkom vzostupe, odkedy prudko vzrástol počet povinných očkovaní (počnúc dojčatami v prvých hodinách ich života) ruka v ruke s príchodom potravín z geneticky modifikovaných organizmov (GMO) od polovice 90. rokov 20. storočia. Ale ak sa ktokoľvek odváži poukázať na tieto pozoruhodné korelácie, tak ho označia za proti-vedeckého a nevedomého.

Kedysi sme sa chvastali, že my v USA máme to najpozoruhodnejšie zdravotníctvo vo svete, posledný príklad skvelého súkromného zdravotníctva. Teraz sa prebúdzame do nemilej skutočnosti, že nemáme súkromné zdravotníctvo, ale farmakologizované zdravotníctvo, a že toto zdravotníctvo vytvorilo ten najchorejší živočíšny druh na tejto planéte: naše deti.

Vaše jedlo, vaše zdravie i zdravie vašej rodiny boli Kúpené.

(846)

Share This:DJ's MEGAMIXES