Dva kámoši z dětství, co měli školu pěkně na háku, se vypracují na nejmocnější drogové bosse v Miami. Kriminální sága podle skutečného příběhu, který trval desítky let.

01×01 Willy & Sal

V 70. a 80. letech hodí kámoši Willy Falcon a Sal Magluta svoje skromné začátky za hlavu – prý proto, že mají namířeno rovnou mezi špičky miamské drogové mafie.

01×02 75 Tons

Úřady jsou jim v patách a „kovbojům“ zbývají tři možnosti: zdrhnout, začít zpívat, nebo se smířit s tím, co je čeká. Willy se Salem ale nedají svoji kůži lacino.

01×03 Mountain of Evidence

Ostře sledovaný soudní proces začíná a Willy se Salem zkoušejí všechno možné, aby vyřadili svědky protistrany ze hry. Zákon nezákon.

01×04 Only in Miami

Překvapivý verdikt zpochybní důvěryhodnost poroty. A někdo z jejích členů brzo přijde s dost kreativním způsobem, jak se nařčením bránit.

01×05 Femme Fatale

Sal čelí dalším obviněním z federálních zločinů i novým důkazům, a tak se uchýlí k neobvykle zoufalým krokům. Jeho důvěrnice se navíc dostává pod čím dál tím větší tlak.

01×06 Adios, Muchachos

Sala čeká další den v soudní síni a Willy se rozhodne jít vlastní cestou. Podaří se tyhle dva po dvaceti letech konečně odsoudit?

(1951)

Share This:

Free MP3 download