REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

DiViDi se svou DVD novinkou vrací k populárním reklamám. Tentokrát jsme vybrali mnohé, které jste ještě neviděli, ale stále pobaví… Unikátní reklamní materiály jsme pro vás připravili ve spolupráci s Krátkým filmem, a najdete zde skutečně lahůdky. A to nejen myšleno lahůdkářské výrobky, jichž je rovněž hodně. Mnohé reklamy jsou totiž hrané, a objeví se v nich třeba Stella Zázvorková, Lubomír Lipský, Eugen Jegorov nebo Lubomír Kostelka.

Stejně tak zde najdete doposud nevydané díly reklamních seriálů Táto, mámo, přesvědč mě, že jezdíme bezpečně, a kulinářského Dva chlapi v kuchyni. Najdete zde i reklamy cizojazyčné, určené např. pro německý či francouzský trh. Samotný disk nabízí v menu položku Přehrát vše, kdy se za sebou spustí 103 minut trvající kompletní reklamní blok. Další položkou je Samoobsluha, kde si lze jednotlivé bloky reklam pustit podle tematického třídění, a v menu Kapitoly najdete třídění časové, po půlhodinových blocích.

Původní reklamy jsou samozřejmě ve formátu 4:3, ale obraz byl částečně vyčištěn. U některých reklam – například u jednoho dílu Dvou chlapů v kuchyni, byl promítačkou poškozen pás po pravé straně, takové chyby jsou však neopravitelné. K dispozici jsou rovněž české titulky pro neslyšící, jež ale oceníte i vy právě u oněch zmíněných cizojazyčných reklam.

A jsou zde nakonec také dva bonusy, jež celkem trvají zhruba 8 minut. Jde o reklamy na Sadurit L a francouzskou Pohlednice z ČSSR, kde se můžete pokochat krásnými záběry naší krajiny koncem 60. let – a mnohdy již bohužel jde jen o historickou vzpomínku.

(1677)

Share This:DJ's MEGAMIXES