REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK


https://www.youtube.com/watch?v=eCqVPBB64kYSvětová ikona módního návrhářství, muž, který oblékal princezny, byl zavražděn u vchodu své vily na Floridě 15. července 1997.
Módní návrhář Gianni Versace byl snad nejslavnější osobností ve svém oboru. Jeho přehlídky vzrušovaly nejen svět bohatých celebrit. Udával tón, rozhodoval o trendech střihů i barev. Kolekce jeho módních specialit ovlivňovala i běžnou denní módu vyráběnou v ohromných sériích. Celebrity shledávaly jeho věci úžasně sexy. Všechny filmové hvězdy po nich toužily. Princezna Diana oblékala jeho model, který navrhl již ve svých 9 letech.
Jeho úspěch však zároveň vzbuzoval závist. Závist natolik silnou, že se nakonec stala pohnutkou k vraždě. V tomto dokumentu během 50 minut před vámi zrekonstruujeme posledních 24 hodin života této slavné osobnosti. Během příštích čtyřiadvaceti hodin bude Gianni Versace chladnokrevně zastřelen před svou vilou na Floridě vyšinutým homosexuálem ze San Diega Andrewem Cunananem.

-Posledních 24 hodin je:
Série kanadských dokumentárních rekonstrukcí o posledních hodinách života známých osobností vám nabídne 14 hodinových pořadů. Tvůrci využili dostupných archivů, včetně např. autentických audio záznamů, dohledali přátele a svědky událostí a tam, kde to bylo nezbytné, pracovali s dokumentární rekonstrukcí a dramatizací. Hodinu po hodině můžeme sledovat, co předcházelo úmrtí osobností, které jsme znali z politiky, světa módního návrhářství nebo hudebního showbyznysu.

(5107)

Share This:

Category:

Historie, Krimi

Tags:DJ's MEGAMIXES