Bouřlivé události a neustálé boje o moc ve feudálním Japonsku 16. století ožívají v dynamických rekonstrukcích bitev s komentářem odborníků.

Nobunagův vzestup (E01)

Nobunagovi se navzdory pověsti hlupáka a neschopného vůdce podaří dostat se do čela klanu Oda. Znepřátelí si tím ale ty, kteří by ve vedení nejradši viděli sami sebe.

Převzetí moci (E02)

Samurajští válečníci s nelibostí přihlížejí, jak se Nobunaga zmocňuje středního Japonska. V prudkém boji se mu do cesty postaví mocný daimjó Šingen Takeda.

Král démonů (E03)

Nobunagovy ambice rostou, ale někteří vojevůdci nesouhlasí s jeho vedením. Výsledkem je zrada, která převrátí Japonsko vzhůru nohama.

Absolutní vládce (E04)

Hidejoši Tojotomi se chopí moci a ovládne téměř celou zemi. Mladý daimjó ze severu jménem Masamune Date si ale přesto troufá ignorovat jeho příkazy.

Katastrofa (E05) (2021)

Země je sjednocena a Hidejoši plánuje expanzi do Číny. Logistické potíže a zuřivý odpor v Koreji ale představují mohutnou překážku.

Zrození dynastie (E06)

Umírající Hidejoši jmenuje pět poručníků, kteří mají vládnout, než bude jeho syn plnoletý. Iejasu Tokugawa ale prahne po moci a vyhlásí válku všem, kdo mu stojí v cestě.

(520)

Share This:

Free MP3 download