REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK


https://www.youtube.com/watch?v=yKKAcI7yFNQZbořila mýtus vychrtlých modelek, při výšce 180 cm vážila 68 kg a chodila na 10 cm podpatcích. Časopis Playboy z ní udělal hvězdu a výrobce džínsů Guess milionářku. Po letech bouřlivé kariéry a smrti syna se 8. února 2007 předávkovala léky.
Příběh Anny N. Smithové je jako drsné varování.V roce 1990 bylo Anně 22 let. Zbořila mýtus vychrtlých modelek a ukázala, že „kus ženské“ je mnohem víc sexy. Při výšce metr osmdesát vážila 68 kilogramů a chodila na 10centimetrových podpatcích. Časopis Playboy z ní udělal hvězdu a výrobce džínsů Guess milionářku. Jen za první rok jejich vzájemné spolupráce vydělala 22 milionů dolarů. Byla americkou ikonou, sexuální bohyní s neukojitelnými choutkami. Tak se stylizovala a takovou ji chtěli mít. Jejím idolem byla Marylin Monroe, napodobovala její pohyby a gesta. Když se jí zdálo, že není dost jako její idol, nechala si operativně zvětšit prsa. A ne jen o trochu, hned o několik velikostí. A byly z toho další články, fotky a kontrakty. Samozřejmě i večírky, alkohol a drogy.

V pětadvaceti to vše zvládala hravě, po více jak l0 dalších letech již byla psychicky a fyzicky vyčerpaná, nemocná, s věčnými bolestmi hlavy od krční páteře, která byla přetížená mohutnými ňadry. Anna se provdala za devadesátiletého miliardáře, a když jí záhy zemřel, s jeho dětmi se soudila o majetek a při tom přišla o obrovské peníze za právníky. Do toho přišla tragédie ztráty téměř dospělého syna, který se předávkoval drogami. Anna již ani nevycházela, uzavřela se do sebe a pohybovala se jen v okruhu své asistentky, lékařky a nového manžela – právníka, se kterým se sblížila v době jejích právních sporů o dědictví. Ti všichni Anně sloužili, plnili všechna její přání, ale také ji využívali. Jejím nejčastějším přáním byly utišující léky. 8. února 2007 jich v hotelovém pokoji na Floridě vzala najednou tolik, že to její vyčerpané tělo nevydrželo.

-Posledních 24 hodin je:
Série kanadských dokumentárních rekonstrukcí o posledních hodinách života známých osobností vám nabídne 14 hodinových pořadů. Tvůrci využili dostupných archivů, včetně např. autentických audio záznamů, dohledali přátele a svědky událostí a tam, kde to bylo nezbytné, pracovali s dokumentární rekonstrukcí a dramatizací. Hodinu po hodině můžeme sledovat, co předcházelo úmrtí osobností, které jsme znali z politiky, světa módního návrhářství nebo hudebního showbyznysu.

(3157)

Share This:

Category:

Historie

Tags:DJ's MEGAMIXES