REKLAMA

Alternativní zprávy CZ/SK

S Chalupáři, slavným seriálem režiséra Františka Filipa, se na televizních obrazovkách setkáváme již 40 let! Natočeni totiž byli v roce 1974 a divákům se prvně představili v létě 1975. Od té doby, jakmile se rozezní v chalupě Evžena Humla a Bohouše Císaře orchestrión, rádi přeslechneme i hodiny na věži… Protože kdykoliv se tito pánové a jejich sousedé z vesničky Třešňová vrátí, je to setkání příjemné. Vždyť kolik televizních děl natočených před desítkami let obstojí v moderní konkurenci, navíc v hlavním vysílacím čase, opakovaně prakticky rok po roce?
Blesk svým multimediálním projektem 40 let s Chalupáři pojímá oslavy oblíbeného a dodnes svěžího díla ve velkém stylu. V ruce držíte publikaci plnou exkluzivních původních rozhovorů nejen s největšími hvězdami a tvůrci, ale také s rodinnými příslušníky těch, kteří už bohužel mezi námi nejsou. Poprvé také spatříte fotografie, které ležely dlouhé desítky let v archivu Československé, posléze České televize, a byly objeveny a zdigitalizovány až při přípravě našeho projektu. Zdarma je součástí knihy také DVD s unikátním filmovým dokumentem plným nových informací ze zákulisí a historek z natáčení.
Nechte se tedy od nás po 40 letech opět pozvat do Třešňové, kde na vás se svými vzpomínkami už čekají František Filip, Jiřina Bohdalová, manželka Jiřího Sováka Anna Sováková, Hana Maciuchová, Luba Skořepová, Gabriela Vránová, Mahulena Bočanová a řada dalších Chalupářů. S nimi určitě přestanete vnímat jak ten čas běží!

(1552)

Share This:DJ's MEGAMIXES