Loading...
Loading... • Tento třídílný dokument britské televize vypráví o tom, jak jsme vznikly. Jak se vytváří člověk od prvního početí během devíti měsíců vývoje plodu po narození.
  Tvůrci filmu získali unikátní přístup k záběrům prvního tlukotu lidského srdce v těle matky a s pomocí nejnovějších technologií zachytili všechny důležité okamžiky 9 měsíčního vývoje člověka. Vše se opírá o skutečné lidské příběhy – včetně příběhu kanadských dětí, jejichž budoucnost spolu-vytvářela sněhová ledová bouře, či příběhu dominikánských dívek, tzv. guevedoces, kterým se v průběhu puberty mění pohlaví. 100 bilionů buněk, 280 dní. Jeden lidský život. Je to boj s časem a na každém detailu záleží.

  1.Prvních 8 týdnů
  Objevte vzrušující příběh o tom, jak jste se stali, od okamžiku početí až po okamžik narození o 280 dnů později. Tato průlomová série sleduje proces gestace pomocí nejmodernějších CGI, které odhalují nejkrásnější biologickou choreografii, která se nachází v přírodě. Ve třech epizodách mapujeme, jak se 100 bilionů buněk spojuje, aby každý z nás jedinečný jedinec.

  (518)

  Share This:  DJ's MEGAMIXES

  Loading...