• Známý autor a badatel Arnošt Vašíček tentokrát zavádí diváky do mnohdy velmi odlehlých koutů pěti světadílů a řady ostrovů v Tichomoří a v Indickém oceánu, včetně ostrova Velikonočního. Ze svých výprav přináší množství překvapivých důkazů o tajemné minulosti lidstva, o starověkých i současných kontaktech s mimozemskými civilizacemi a také o doposud neobjasněných nadpřirozených jevech a úkazech. Mimo jiné představuje mumie a kosterní ostatky neznámých humanoidních tvorů z Peru, Mexika a Indie, snímky tajemné kovové bytosti z Čech, záhadné artefakty ztracených civilizací, utajované rituály primitivních kmenů a ojedinělé záběry zjevení, duchů a přízraků.

  1. POD MASKOU BOHŮ (Strážci nebes – Potomci vesmířanů – Příchozí z hvězd)

  2. NEVYSVÉTLITELNÉ OBJEVY (Ztracené civilizace . Podivné vzpoury – Stopy odnikud – Fantastické kuriozity – Zapomenuté vynálezy – Obrazce v obilí)

  3. SVĚTCI TANČÍ SE SMRTI (Neviditelní vrazi – Návraty z říše mrtvých – Magické lebky – Pod knutou extáze)

  4. BYTOSTI ODJINUD (Trůny obrů – Podezřelí cizinci – Příliš malí pro život – V zajetí mutantů – Žízeň po krvi)

  5. NEZNÁMÉ SÍLY (Tajemná zmizení – Svědectví ze záhrobí – Strašidelné domy – Čarovná moc many)

  6. SVATYNĚ DÉMONŮ (Tajemný pravěk – Podivné hroby – Nerozluštěná písma – Kamenné hádanky – Nedobytné poklady)

  7. ZKÁZY A ZÁZRAKY (S puncem prokletí – Neuvěřitelní jasnovidci – Tajuplné obrazy – Mariánská zjevení – Nezničitelné svátosti)

  8. DOBŘE UTAJENÉ PŘÍŠERY (Monstra z hlubin – Nestvůry z temnot dávnověku – Zvířata v rolích jasnovidců) Součástí osmého DVD jsou i dva díly nikdy nevysílaného cyklu Neuvěřitelné skutečnosti (Zlatý přízrak, Drak z jezera Chini)

  Známý autor a badatel Arnošt Vašíček tentokrát zavádí diváky do mnohdy velmi odlehlých koutů pěti světadílů a řady ostrovů v Tichomoří a v Indickém oceánu, včetně ostrova Velikonočního. Ze svých výprav přináší množství překvapivých důkazů o tajemné minulosti lidstva, o starověkých i současných kontaktech s mimozemskými civilizacemi a také o doposud neobjasněných nadpřirozených jevech a úkazech. Mimo jiné představuje mumie a kosterní ostatky neznámých humanoidních tvorů z Peru, Mexika a Indie, snímky tajemné kovové bytosti z Čech, záhadné artefakty ztracených civilizací, utajované rituály primitivních kmenů a ojedinělé záběry zjevení, duchů a přízraků.

  (1281)

  Share This:

  Free MP3 download